Doprava vlakom –Bratislava – hlavná stanica – Predstaničné námestie 1, 811 04 Bratislava. Električka č.2 (chodí každých 10 min, dĺžka cesty 5 min).
Zástavka Blumentál (Radlinského ulica). Konferencia Vazovova ulica 5 – rektorát STU Bratislava – 2 min peši.

Doprava autobusom –Bratislava – autobusová stanica – Mlynské Nivy (pozor v rekonštrukcii). Komplikované spojenie – odporúčame kombináciu (autobus 21 – smer Račianske mýto a následne električka č.5, č.8 zástavka Blumentál).

Doprava autom ubytovaní účastníci.Hotel akademik, Vazovova 1, Bratislava – pozor jednosmerná ulica. Príchod z ulice Mýtna. Parkovanie pre hostí je zabezpečené vo dvore hotela. Kapacita dostatočná. Prosíme, keď budete pred hotelom – treba zavolať recepciu +421 918 664 027 a bránu Vám otvoria. Ubytovanie je možné od 14.00 hod a odubytovanie do 10.00 hod. https://www.stuba.sk/sk/studentov/studentske-domovy-stu-v-bratislave/hotel-akademik.html?page_id=3328

Doprava autom neubytovaní účastníci. Príchod z ulice Mýtna. Parkovanie pre 10 áut je zabezpečené pred rektorátom STU (Vazovova 5), alebo vo dvore rektorátu (Vazovova 5). Číslo ŠPZ je potrebné nahlásiť na organizátora (konferencia@saacv.sk). Keď budete pred rektorátom a parkovacie miesta budú plné tak môžete zaparkovať vo dvore. Brána Vám bude otvorená, keď zavoláte na vrátnicu rektorátu: +421 917 470 507 a nadiktujete svoje ŠPZ. Prosím, aby ste v prípade parkovanie vo dvore, alebo pred rektorátom prišli na vrátnicu to potvrdiť.